Aktuality

 

ZÁVĚREČNÁ BESÍDKA A PEČENÍ BUŘTŮ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ

V  pondělí 17.6. vás zveme na závěrečnou besídku obou tříd, která se bude konat od 16,00 h ve třídě Sluníček. Po besídce se rozloučíme se školním rokem pečením buřtů na školní zahradě. Škola zajistí gril, tácky, pití. Vše ostatní, co se dá ogrilovat a sníst, si přineste vlastní. Kolektiv MŠ

Plavání

Od 9.5. každý čtvrtek začíná plavecká výuka. Celkem půjdeme 8x a poslední plavání bude 27.6. Cena lekce je 60,- Kč + 10 ,- Kč na autobus. Zaplatit lze předem a nebo v den plavání třídní učitelce. Přihlašené děti voďte do 7h do mateřské školy, odjíždíme v 7,10 autobusem z horní zastávky sídliště. Lze dítě dovézt až na plavecký stadion v 8h nejpozději -  to odcházíme do šaten a v 8,20 začíná lekce s instruktory. Vždy se předem domluvte s třídní učitelkou, jak se děti dostaví v den plavání. Sebou do batůžku pláštěnku, pití, plavky, ručník, mýdlo (sprchový gel), sáček na mokré věci, dívky koupací čepici. Dětem dejte, prosím, v den plavání snídani, ať nejsou hladové. Svačíme na bazénu po lekci až kolem 9,20. Děkujeme za spolupráci

Prázdninový provoz mateřské školy

Dle dohody se zřizovatelem bude v době hlavních prázdnin na mateřských školách v Českém Krumlově omezený provoz.

MŠ budou otevřeny takto:

1.7. - 12.7.

MŠ TGM + MŠ ZA NÁDRAŽÍM

15.7. - 26.7.

MŠ ZA SOUDEM + MŠ VYŠEHRAD

29.7. - 9.8.

MŠ PLEŠIVEC I.

12.8. - 23.8.

MŠ TAVÍRNA + MŠ PLEŠIVEC II.

26.8. - 30.8.

VŠECHNY MŠ PŘÍPRAVNÝ TÝDEN

Přihlášku k prázdninovému provozu si rodiče sami vyzvednou v té konkrétní mateřské škole, kam budou potřebovat umístit své dítě a tam také přihlášku odevzdají nejpozději do 31.5.2024. Též je nutné nahlásit docházku dítěte do naší MŠ p. učitelkám ve třídě.

Vážení rodiče, prosíme, abyste si promysleli, kdy budete čerpat řádnou dovolenou a dle toho přihlásili Vaše dítě k prázdninovému provozu. Z důvodu zajištění organizace provozu nepřihlašujte děti jen tak, pro jistotu!                                                                           

Děkujeme za pochopení.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: