Září

Děti ze třídy Sluníček se účastnily výtvarné soutěži pořádané Městskou knihovnou.

Děti z Berušek a Sluníček vyráběly obrázky pro babičky a dědečky z Domova pro seniory, moc se jim povedly a udělaly velikou radost.

Koťátka, Berušky a Sluníčka se účastnily sportovního dne v MŠ, zkusily zdolat překážkovou dráhu, házely na cíl papírové koule, skákaly do dálky aj.

Sluníčka a Berušky se zapojily do soutěže a vyrobily si svého recykloskřítka.

Děti si za pomoci paní učitelky vyřezaly dýni.

Paní učitelky ze všech tříd zahrály dětem divadelní představení, dětem se moc líbilo.

Děti vyráběly přáníčka pro seniory z Domova důchodců – Wágnerky.

Prosinec

Tento měsíc děti zdobily stromečky, jak ve třídách, tak v areálu MŠ, naučily se vánoční koledy, zdobily perníčky a šly nakrmit zvířátka do lesa. Koncem měsíce je navštívil Ježíšek s nadílkou.

Leden

V lednu jsme si užily zimního počasí, děti na zahradě MŠ bobovaly a stavěly sněhuláky, moc je to bavilo.  Paní učitelky pro děti připravily pohádkový den „Ledové království“, děti tancovaly na pohádkové písničky, vyráběly koule z papíru, využily skákací hrad. Paní učitelky dětem zahrály divadelní představení.

Únor

Děti ze třídy Berušek a Sluníček se účastnily výtvarné soutěže. Děti ze všech tříd si  vyráběly mosopustní masky a užily si karneval. Také nás navštívil  pan sokolník, připravil si pro nás poučné povídání o životě některých ptáků. Ukázal nám např. sovu pálenou, orla a dokonce jsme si ptáčky mohly pohladit.

Comments are closed.